Kúpiť vibromasážny stroj – e-shop

Sprievodca výberom
vibrogymov


Vibromasážne stroje  >  VibroGym inSPORTline Charles - najväčšia vibro hit Vianoc

VibroGym inSPORTline Charles - najväčšia vibro hit Vianoc

Vibromasážne stroje sa postupne dostávajú do fitcentier a posilňovní a čím ďalej, tým viac športovcov si ich kupuje aj domov.

Dôvodom je úspora času, alebo podpora snahy o schudnutie, alebo formovanie postavy.

Vibromasážny stroj VibroGym inSPORTline Charles patrí medzi najlepšie vibromasážne stroje, u klientov má asi 90% priemerné hodnotenie a patrí medzi najhľadanejšie vibromasážne stroje na porovnávači tovaru Heureka.sk

Vibromasážny stroj VibroGym inSPORTline Charles

Charles má 3D aj vertikálne vibrácie, pri nosnosti 120 kg ponúka 50 stupňov vibrácií a tým veľmi účinne podporuje chudnutie a formovanie postavy.

Cvičenie na VibroGyme inSPORTline Charles je časovo nenáročné, pričom stačí 5 min cvičenia s mierne pokrčenými kolenami a výsledky sa ihneď dostavia.

Tento VibroGym kúpite za cca 420 € a v e-shope Vám výrobca k nákupu dá aj praktický darček - Brožúrku-tréning ZADARMO.

Zdieľajte článokOdporúčame vibromasážne strojeĎalšie novinky

Domáce vibromasážne stroje

Vibruj aj doma! Obľúbené stroje na rýchle a efektívne chudnutie a formovanie postavy si teraz môžete za priaznivé ceny zaobstarať aj domov. Pozrite sa na naše tipy na domáce vibromasážne stroje

Posilňovanie s vibromasážnom strojom

Chcete efektívne posilňovať? K moderným pomocníkom vhodným aj na tieto účely patria vibromasážne stroje. Tréningová jednotka na vibromasážnom stroji má trvať maximálne 30 minút a zahŕňa strečing, samotné posilňovanie a relaxáciu.

Vibromasážne stroje dominujúci na slovenskom trhu

Vibromasážny stroj je ideálny pomocník pre efektívne domáce formovanie postavy a chudnutie. Funguje na princípe intenzívnych vibrácií, ktoré reflexne sťahujú svaly celého tela, a tým ich precvičujú. Pozrieme sa, ktoré vibromasážne stroje momentálne dominujú na slovenskom trhu.

všetky novinky