Kúpiť vibromasážny stroj – e-shop

Sprievodca výberom
vibrogymov


Vibromasážne stroje  >  VibroGym: Chudnite na maximum

VibroGym: Chudnite na maximum

Postupne vám predstavíme štyri programy od profesionálnych trénerov, určené pre základné cvičenie na VibroGym strojoch. Prvý z nich má názov chudne na maximum, a bol vyvinutý špeciálne pre ženy.

VibroGym je super stroj pre efektívne chudnutie - to už overila rad jeho spokojných užívateliek. Keď si prejdete cviky, posilňujúce hlavne problémové partie nôh a trupu, budete tiež hneď vedieť, ako na to. Ponúka je internetové stránke www.vibrogym.sk.

Tréneri odporúčajú začať desaťminútovým rozohriatím organizmu. Vhodnou aktivitou je beh, rýchla chôdza alebo jazda na bicykli. Samotná tréningová jednotka na VibroGyme trvá maximálne dvadsať minút a má tri etapy: strečingové, posilňovacie a relaxačné.

Veľa zdaru, milé dámy!

Hlavná časť programu chudne na maximum je zameraná na posilnenie svalov stehien, lýtok, brucha, zadku a panvového dna. Jednotlivé cviky na vibračnej plošine sa striedajú už po 30 až 60 sekundách, takže chudnutie týmto spôsobom je pestré a zábavné.

Zdieľajte článokOdporúčame vibromasážne strojeĎalšie novinky

Domáce vibromasážne stroje

Vibruj aj doma! Obľúbené stroje na rýchle a efektívne chudnutie a formovanie postavy si teraz môžete za priaznivé ceny zaobstarať aj domov. Pozrite sa na naše tipy na domáce vibromasážne stroje

Posilňovanie s vibromasážnom strojom

Chcete efektívne posilňovať? K moderným pomocníkom vhodným aj na tieto účely patria vibromasážne stroje. Tréningová jednotka na vibromasážnom stroji má trvať maximálne 30 minút a zahŕňa strečing, samotné posilňovanie a relaxáciu.

Vibromasážne stroje dominujúci na slovenskom trhu

Vibromasážny stroj je ideálny pomocník pre efektívne domáce formovanie postavy a chudnutie. Funguje na princípe intenzívnych vibrácií, ktoré reflexne sťahujú svaly celého tela, a tým ich precvičujú. Pozrieme sa, ktoré vibromasážne stroje momentálne dominujú na slovenskom trhu.

všetky novinky