Kúpiť vibromasážny stroj – e-shop

Sprievodca výberom
vibrogymov


Vibromasážne stroje  >  Masážny prístroj pre rýchle chudnutie

Masážny prístroj pre rýchle chudnutie

Cvičenie na masážnom prístroji je veľmi jednoduché a predovšetkým účinné.

Masážne prístroje, inak tiež vibromasážne stroje, alebo VibroGym, sú vskutku revolučné stroje pre účinné cvičenie, posilňovanie a chudnutie.

Na svaly a tukové zásoby má cvičenie na masážnom vibračnom prístroji veľmi pozitívny vplyv.
  • sťahovanie svalov vedie k zvýšeniu ich sily
  • ale aj k zlepšeniu fungovania obehu krvi ak celkovej pohode organizmu
  • využíva iba prirodzených funkcií organizmu, nejedná sa o žiadnu chémiu, alebo zázraky

Svaly sa pri cvičení na masážnom prístroji sťahujú 30-50x za sekundu proti normálnym 1-2 sťahom pri bežnom cvičení! Tým je cvičenie na masážnych strojoch oveľa rýchlejšie a účinnejšie.

Stačí teda cvičiť oveľa kratšiu dobu, napríklad 10 minút trikrát týždenne. Okrem svalov pôsobí pozitívne VibroGym aj v boji proti celulitíde a zlepšuje krvný obeh.

Zdieľajte článokOdporúčame vibromasážne strojeĎalšie novinky

Domáce vibromasážne stroje

Vibruj aj doma! Obľúbené stroje na rýchle a efektívne chudnutie a formovanie postavy si teraz môžete za priaznivé ceny zaobstarať aj domov. Pozrite sa na naše tipy na domáce vibromasážne stroje

Posilňovanie s vibromasážnom strojom

Chcete efektívne posilňovať? K moderným pomocníkom vhodným aj na tieto účely patria vibromasážne stroje. Tréningová jednotka na vibromasážnom stroji má trvať maximálne 30 minút a zahŕňa strečing, samotné posilňovanie a relaxáciu.

Vibromasážne stroje dominujúci na slovenskom trhu

Vibromasážny stroj je ideálny pomocník pre efektívne domáce formovanie postavy a chudnutie. Funguje na princípe intenzívnych vibrácií, ktoré reflexne sťahujú svaly celého tela, a tým ich precvičujú. Pozrieme sa, ktoré vibromasážne stroje momentálne dominujú na slovenskom trhu.

všetky novinky