Kúpiť vibromasážny stroj – e-shop

Sprievodca výberom
vibrogymov


Vibromasážne stroje  >  Aktívna relaxácia s vibromasážnym pásom

Aktívna relaxácia s vibromasážnym pásom

Únava, nervy, bolesti hlavy a stuhnutých svalov ... Tak neblahé bývajú pocity z náročných pracovných dní. Potrebujete sa nutne uvoľniť a pritom nemáte čas navštíviť maséra. Čo len rýchlo vymyslieť, aby sa problémy nestali chronickými?

Odborníci z inSPORTline už o tom premýšľali v predstihu a vyvinuli celú sériu vibromasážnych strojov, na ktorých je cvičenie trikrát účinnejšie a tiež zábavnejšie než na bežnom vybavení posilňovní. Niet divu, že sa tejto novinke vzápätí podarilo spôsobiť úplnú fitness revolúciu!

Svoje pevné miesto tu má aj luxusný hypervibračný masážny prístroj ResoBelt, ktorý dokáže spevniť svaly celého tela, odbúrať prebytočný tuk a zrýchliť metabolizmus. V spojení so zdravou, menej kalorickou stravou a dostatočným pitným režimom prináša rýchle výsledky.

Cítiť sa s ním skvele po ťažkom dni však môžete hneď! Navyše patrí k cenovo najdostupnejším vibromasážnym strojom.

Zdieľajte článokOdporúčame vibromasážne strojeĎalšie novinky

Domáce vibromasážne stroje

Vibruj aj doma! Obľúbené stroje na rýchle a efektívne chudnutie a formovanie postavy si teraz môžete za priaznivé ceny zaobstarať aj domov. Pozrite sa na naše tipy na domáce vibromasážne stroje

Posilňovanie s vibromasážnom strojom

Chcete efektívne posilňovať? K moderným pomocníkom vhodným aj na tieto účely patria vibromasážne stroje. Tréningová jednotka na vibromasážnom stroji má trvať maximálne 30 minút a zahŕňa strečing, samotné posilňovanie a relaxáciu.

Vibromasážne stroje dominujúci na slovenskom trhu

Vibromasážny stroj je ideálny pomocník pre efektívne domáce formovanie postavy a chudnutie. Funguje na princípe intenzívnych vibrácií, ktoré reflexne sťahujú svaly celého tela, a tým ich precvičujú. Pozrieme sa, ktoré vibromasážne stroje momentálne dominujú na slovenskom trhu.

všetky novinky