Kúpiť vibromasážny stroj – e-shop

Sprievodca výberom
vibrogymov


Vibromasážne stroje  >  Aktívna relaxácia s vibromasážnym pásom

Aktívna relaxácia s vibromasážnym pásom

Únava, nervy, bolesti hlavy a stuhnutých svalov ... Tak neblahé bývajú pocity z náročných pracovných dní. Potrebujete sa nutne uvoľniť a pritom nemáte čas navštíviť maséra. Čo len rýchlo vymyslieť, aby sa problémy nestali chronickými?

Odborníci z inSPORTline už o tom premýšľali v predstihu a vyvinuli celú sériu vibromasážnych strojov, na ktorých je cvičenie trikrát účinnejšie a tiež zábavnejšie než na bežnom vybavení posilňovní. Niet divu, že sa tejto novinke vzápätí podarilo spôsobiť úplnú fitness revolúciu!

Svoje pevné miesto tu má aj luxusný hypervibračný masážny prístroj ResoBelt, ktorý dokáže spevniť svaly celého tela, odbúrať prebytočný tuk a zrýchliť metabolizmus. V spojení so zdravou, menej kalorickou stravou a dostatočným pitným režimom prináša rýchle výsledky.

Cítiť sa s ním skvele po ťažkom dni však môžete hneď! Navyše patrí k cenovo najdostupnejším vibromasážnym strojom.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 18. 3. 2014


Odporúčame vibromasážne stroje


Ďalšie novinky

Uľavte si od bolesti chrbta na vibromasážnom stroji

Uľaviť si od bolesti chrbta stuhnutých z každodenného dlhého sedenia možno viacerými spôsobmi, ale najúčinnejším zostáva stále cvičenie, bohužiaľ časovo trochu náročné. Prinajmenšom to tak bolo do nedávnej doby - než sa objavili vibromasážne stroje.

29. 3. 2016

VibroGym: Chudnite na maximum

Postupne vám predstavíme štyri programy od profesionálnych trénerov, určené pre základné cvičenie na VibroGym strojoch. Prvý z nich má názov chudne na maximum, a bol vyvinutý špeciálne pre ženy.

29. 5. 2014

všetky novinky