Kúpiť vibromasážny stroj – e-shop

Sprievodca výberom
vibrogymov


Vibromasážne stroje  >  Vibromasážny stroj ponúka účinné cvičenie po pôrode

Vibromasážny stroj ponúka účinné cvičenie po pôrode

Vibromasážny stroj môže veľmi pomôcť mamičkám po pôrode posilniť svaly brucha, panvového dna a bedrovej časti chrbta. Toto cvičenie si poradí aj s prípadnou inkontinenciou a navyše má pozitívny efekt na sexuálny život.

Zmeny tela, ktoré prinieslo tehotenstvo, majú vplyv na celkový zdravotný stav, držanie postavy aj svalovú rovnováhu. Hlavný problém je s priečnym brušným svalom, ktorý musel povoliť, aby malo rastúce dieťa dostatok miesta. K tomu sa pridáva zhoršená funkcia svalstva panvového dna, niekedy sprevádzaná inkontinenciou.

Pohyb na vibrogyme je efektívny práve pre posilnenie týchto stabilizačných svalov. Dokáže ich prekrviť natoľko , že začnú lepšie fungovať. Samozrejme je potrebné začať cvičiť až minimálne šesť týždňov po pôrode, na odporúčanie lekára a aspoň prvú lekciu absolvovať s trénerom.

Mamičky, ktoré sa rozhodli zaobstarať si vibrogym domov, majú radosť aj z toho, že ak potrebujú „ísť cvičiť", nemusia k svojmu dieťaťu zabezpečovať stráženie.

 

Zdieľajte článokOdporúčame vibromasážne strojeĎalšie novinky

Domáce vibromasážne stroje

Vibruj aj doma! Obľúbené stroje na rýchle a efektívne chudnutie a formovanie postavy si teraz môžete za priaznivé ceny zaobstarať aj domov. Pozrite sa na naše tipy na domáce vibromasážne stroje

Posilňovanie s vibromasážnom strojom

Chcete efektívne posilňovať? K moderným pomocníkom vhodným aj na tieto účely patria vibromasážne stroje. Tréningová jednotka na vibromasážnom stroji má trvať maximálne 30 minút a zahŕňa strečing, samotné posilňovanie a relaxáciu.

Vibromasážne stroje dominujúci na slovenskom trhu

Vibromasážny stroj je ideálny pomocník pre efektívne domáce formovanie postavy a chudnutie. Funguje na princípe intenzívnych vibrácií, ktoré reflexne sťahujú svaly celého tela, a tým ich precvičujú. Pozrieme sa, ktoré vibromasážne stroje momentálne dominujú na slovenskom trhu.

všetky novinky