Kúpiť vibromasážny stroj – e-shop

Sprievodca výberom
vibrogymov


Vibromasážne stroje  >  Účinky vibromasážnych strojov na svaly

Účinky vibromasážnych strojov na svaly

Účinky cvičenia na vibromasážnych strojoch sú veľmi pozitívne a nečakané.

Vibromasážne stroje fungujú na princípe stimulácie prirodzenej odpovede ľudského tela na vibrácie. Vibrácie spôsobujú veľmi rýchle sťahovanie svalov, ktoré vedie k zvýšeniu ich sily, k zlepšeniu fungovania obehu krvi a celkovej pohode organizmu.

Nejedná sa teda o žiadny zázračný efekt, ale o využitie prirodzených vlastností ľudského tela. Len sú tie reakcie oveľa silnejšie ako pri bežnom cvičení.

Svaly sa pri cvičení na VibroGyme sťahujú 30-50x za sekundu proti normálnym 1-2 sťahom pri bežnom cvičení! Tým je cvičenie na vibromasážnych strojoch oveľa rýchlejšie a účinnejšie.

Stačí teda cvičiť oveľa kratšiu dobu, uvádza sa 10 minút trikrát týždenne a spoznáte rozdiel. Okrem svalov pôsobí pozitívne VibroGym i v boji proti celulitíde a navyše zlepšuje krvný obeh.

Zdieľajte článokOdporúčame vibromasážne strojeĎalšie novinky

Domáce vibromasážne stroje

Vibruj aj doma! Obľúbené stroje na rýchle a efektívne chudnutie a formovanie postavy si teraz môžete za priaznivé ceny zaobstarať aj domov. Pozrite sa na naše tipy na domáce vibromasážne stroje

Posilňovanie s vibromasážnom strojom

Chcete efektívne posilňovať? K moderným pomocníkom vhodným aj na tieto účely patria vibromasážne stroje. Tréningová jednotka na vibromasážnom stroji má trvať maximálne 30 minút a zahŕňa strečing, samotné posilňovanie a relaxáciu.

Vibromasážne stroje dominujúci na slovenskom trhu

Vibromasážny stroj je ideálny pomocník pre efektívne domáce formovanie postavy a chudnutie. Funguje na princípe intenzívnych vibrácií, ktoré reflexne sťahujú svaly celého tela, a tým ich precvičujú. Pozrieme sa, ktoré vibromasážne stroje momentálne dominujú na slovenskom trhu.

všetky novinky