Kúpiť vibromasážny stroj – e-shop

Sprievodca výberom
vibrogymov


Vibromasážne stroje  >  Advanced Vibration Technology sa dočkala širokého využitia vďaka vibrogymom

Advanced Vibration Technology sa dočkala širokého využitia vďaka vibrogymom

Technológia pôvodne vymyslená vedci a používaná kozmonautmi sa dočkala masového rozšírenia vďaka vibromasážním strojom.

Advanced Vibration Technology (AVT) vymysleli vedci v 60. rokoch 20. storočia. Využitie našla u kozmonautov, ktorí sa potrebovali vyrovnať s problémami, ktoré im spôsoboval stav beztiaže.

Vďaka AVT rýchlejšie získali späť silu a zvýšila sa im hladina endorfínov.

Ako funguje AVT?

Vibračná technológia funguje na princípe stimulácie prirodzenej odpovede ľudského tela na vibrácie. Vibrácie spôsobuje sťahovanie svalov, ktoré vedie k zvýšeniu ich sily, na zlepšenie fungovania obehu krvi a celkovej pohode organizmu.

Stačí cvičiť 15 minút denne trikrát týždenne a vibromasážne stroje (vibrogymy) významne urýchli rekonvalescenciu po zranení a odďaľuje prejavy staroby.

Advanced Vibration Technology si môžete vo forme vibrogymu zaobstarať aj domov. Najlacnejšie vibromasážne stroje kúpite za cenu okolo 100 eur.

Zdieľajte článokOdporúčame vibromasážne strojeĎalšie novinky

Domáce vibromasážne stroje

Vibruj aj doma! Obľúbené stroje na rýchle a efektívne chudnutie a formovanie postavy si teraz môžete za priaznivé ceny zaobstarať aj domov. Pozrite sa na naše tipy na domáce vibromasážne stroje

Posilňovanie s vibromasážnom strojom

Chcete efektívne posilňovať? K moderným pomocníkom vhodným aj na tieto účely patria vibromasážne stroje. Tréningová jednotka na vibromasážnom stroji má trvať maximálne 30 minút a zahŕňa strečing, samotné posilňovanie a relaxáciu.

Vibromasážne stroje dominujúci na slovenskom trhu

Vibromasážny stroj je ideálny pomocník pre efektívne domáce formovanie postavy a chudnutie. Funguje na princípe intenzívnych vibrácií, ktoré reflexne sťahujú svaly celého tela, a tým ich precvičujú. Pozrieme sa, ktoré vibromasážne stroje momentálne dominujú na slovenskom trhu.

všetky novinky